Hastalık ve Sağlık


Genel toplum dilinde farklı hastalıklardan bahsedilir. Ancak HASTALIK sözcüğü tekil bir kavramdır.

Nasıl ki SAĞLIK kelimesini çoğul olarak SAĞLIKLAR olarak kullanamıyorsak HASTALIK kelimesini de kullanamayız.

HASTALIK ve SAĞLIK insanın bilinç durumunun göstergesi olan iki tekil kavramdır. Bu kelimeler bedenimizin belirli organlarını işaret etmez.

Çünkü HASTA ve SAĞLIKLI olan bedenin kendisi değil İNSANIN yani BİLİNCİN kendisidir.

Bedenimiz bilincimizin kendini ifade ettiği alan olduğundan sadece bilincimizden gelen bilgileri bize mesaj olarak sunar.

Ölü bir insana baktığımız zaman bedenin hareketsiz olduğunu görürüz. Çünkü bilinç bedenimizden bağımsızlaşmıştır.

Artık bedene bilgi iletmeyi bırakmış ve bedenimiz ifadesiz kalmıştır. Bu da bize her olay ve oluşun bedenimizde değil bilincimizde olduğunun açık bir ifadesidir.

Bilincimiz bir TV programı gibidir. Bedenimiz ise bu programın alıcısıdır. Nasıl ki TV programının içeriğini taşıyan bilgiler frekans dalgaları halinde ise BİLİNCİMİZ de frekans dalgaları halinde bir terkipten oluşur ve bedenimizin parçası değildir.

Bu yayında bir sorun olduğunda alıcı bilgiyi yanlış ifade etmeye başlar, işte BİLİNCİMİZ de sorun olduğunda bunun belirtilerini bedenimizde deneyimlemeye başlarız.

Bilincimiz, atom altı boyuttaki ÖZ varlığımızdır. İçeriği saf bilgiden, saf alandan meydana gelir.

Evrensel Yasa ve olguların ortaya çıktığı bir rahim gibidir. Sayısız titreşim ve frekansların bütünüdür.

Bedenimiz ise bilincimizin farkındalık alanını oluşturur.

Kendimizi beden boyutunda madde dünyasında yine madde algıları ile tanırız.

Ancak bedenimiz sadece AY’ın yeni ay hali gibi görünen ve algılanan tarafıdır. Aynı şekilde Okyanus’u bilincimiz, okyanusun yüzeydeki dalgalarını bedenimiz gibi düşünebiliriz.

Dalgalarda oluşan bir değişiklik okyanusun derinlerindeki sükûnetin bozulmasından kaynaklanır.

Aynı bilincimizde başlayan bir çatışmanın bedenimizde algılanabilir olması gibi.

Pleiades® Aktivasyon seanslarında ise bilincimizi ve bilincimizde kutuplaşmayı dengeleyen bir akım başlar, etkileri zihinsel, ruhsal ve bedensel olarak algılanabilir.

Bu yüzden Pleiades® hangi hastalıklarda iyi gelir sorusu anlamını yitirmiş oluyor çünkü Pleiades® Sistemi, bilinçte başlayan bir dönüşümün tüm varlığımızın katmanlarında etkili olduğunu işaret etmektedir.

Kaynak: pleiades.com.tr / Ş.Tolga Kuralay

Videolar

tulayonsoy.pleiades.com.tr sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

tulayonsoy.pleiades.com.tr hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez.

Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-03-07T15:40:24+03:00