Pleiades® Sistemi Nedir ?


Pleiades® Sistemi 2012 yılında Şeref Tolga Kuralay tarafından keşfedilen, dünyaya daha geniş açıda kozmik frekanslar sağlayan ve bu yeni frekanslar aracılığı ile her seviye ve katmanda insan varlığına genel bir dengeleme ve dönüşüm sağlayan, el dokunmaksızın işleyen bir sistemdir.

Pleiades® Sistemi doğanın kendi özgün özelliği olup keşfedilen ve keşfe açık olan doğal bir sistemdir. Bu sistemi keşfeden ve deneyimleyen bireyler kendi hayat kalitelerini her seviyede arttırma olanağına sahip olabilirler.

Pleiades® Sistemi atomaltı seviyede işleyen bir sistem olduğu için “HASTALIK” tanısı, teşhisi ve tedavisi değildir. Bu yüzden Uygulamalarda danışanlara hastalıkları sorulmaz, teşhis yapılmaz ve tıbbi tavsiyelerde bulunulmaz. Hastalıklar tıb alanına girdiğinden dolayı bu konunun muhatabı da yine hekimler olmaktadır.

Şimdiye kadar bilinen tüm enerji  tekniklerinden farkı herhangibir teknik, ritüel ve bilgiye dayanmaksızın teşhis ve tedavi yöntemine ihtiyaç duymadan evrensel zeka ile işleyen bir sistem olmasıdır.

Bu sistemde belirli hastalıklar üzerinde değil, Danışan üzerine yani asıl özne üzerine çalışma yapılır.

Pleiades® Sistemi ile çalışırken bilinen tekniklerin ötesinde “enerji” yönteminden çok daha fazlasıyla çalışıyoruz.

Tekniklerin ve kalıpların ötesine geçen bir dönüşüm, yenilenme ve kendi içinde frekans (bilgi) taşıyan her seviyede dengelenme ve dönüşüm tayfı kullanıyoruz.

Evrenin orijinal dengesi ile uyumlanıp, varlığımızın öz potansiyelini keşfetme olanağını buluyoruz.

Pleiades® Sistemi bizi varlığımızın her seviyesi ile yeniden bağlar. Bu bağlantı sayesinde varlığımızın her seviyesinde yeniden yapılanma süreci devreye girer. Her insanda farklı ve kendine has bir yol izlenir. Buna uyumlanma süreci deriz.

Enerji teknikleri ve kuralları “okunmalıydı, öğrenilmeliydi, ezberlenmeliydi” ve “basamakları, kalıpları, kuralları ve reçeteleri” sıkı sıkıya uygulanmalıydı.

Halbuki büyük resimle bağlantımız kurulduğunda bütün bunlara derhal erişiriz. Ne kadar güçlendirici ve özgürleştirici!

Yapılan araştırmalar bunun Reiki, Johrei, Qi Gong, Reconnection vs. gibi şimdiye kadar bilinen bütün  enerji frekanslarını kapsadığını ve ötesine geçtiğini göstermektedir.

Aynı zamanda bize “teknikleri” aşma, korku tabanlı ritüelleri bırakma ve yöntemleri öğrenip ezberleme külfetinden kurtaracak imkanı sağlamaktadır.

​Bu seviyede bir dengelenmenin gerçekleşmesinin sebebi, kendimizi ve bize gelen insanları “yeniden birleştirdiğimiz içindir”.

İşte bu yeniden birleştirme bizi orijinal bütünlüğümüze, evren ile bağlantımıza ve bizi her şeyle olan birliğimize götürerek dönüşümün  meydana gelmesine izin verir.

Şifa dengedir. Arızaların ortadan kalkması değildir. Eğer öyle olsaydı tedavi veya terapi olarak tanımlanırdı.

Dengeyi getirdiğimizde artık bir maksada hizmet etmediği için semptomlar kendiliğinden ortadan kalkar, çünkü hastalığın ortaya çıkmasının sebebi artık yoktur. Bu gerçek şifanın esasıdır.

Teknikler aslında sizi belli bir duruma getirecek ritüellerdir. Fakat bir çoğunuzun esefle fark ettiği gibi tekniği öğrenmek sizi esas varılması gereken duruma erişmekten alıkoyar.

Bisikletlerin yanlarına takılan eğitim tekerlekleri gibidir. Maksat size bisiklete binmeyi öğretmektir ama o tekerlekleri kaldırmadığınızda ustaca bisiklete binemezsiniz ve de deneyiminizin keyfi olmaz.

Pleiades®  Sistemi sizi tekniğin ötesine bir varoluş şekline taşır.  Elinizden onunla beraber titreşmekten başka bir şey gelmez. Dikkatinizi topladığınız anda sizden akmaya başlar.

Videolar

tulayonsoy.pleiades.com.tr sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

tulayonsoy.pleiades.com.tr hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez.

Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.
2019-03-08T10:11:12+03:00